Obniżka! Sukienka - morski - S28 Zobacz większe

Sukienka - morski - S28

Nowy

145,69 zł

-20%

Zamiast 182,11 zł

Opis

Intrygująca i ciekawa propozycja dla odważnych kobiet. Klasyczny wygląd przodu idealnie komponuje się z niedużym dekoltem na plecach, który zakończony jest zamkiem w kolorze złota. Całość podkreślona jest bardzo kobiecym falowanym brzegiem u dołu sukienki.
Produkt polski marki Nife.

Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.


Rozmiar3638404244
Szerokość od pachy do pachy4245474951
Obwód w biuście84889296100
Obwód w talii8084889296
Długość rękawa wew.3637373838
Długość sukienki8686878888

Komentarze ( )

30 Nasi klienci którzy kupili ten produkt, oglądali również: